Biz Kimiz

Gerçek istikrar adına yola çıkan, bireysel başarıları kurumsal başarılara dönüştürerek global seviyede bilgi ve teknolojiye yatırım yapan, yaklaşık 40 yıldır Türk ekonomi sahnesinin öncü isimlerinden; ERSER GRUP.

Projeksiyonunu sürekli gelişim değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinden hareketle Tarım, ambalaj, lojistik ve lisanslı depolama sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin özellikle un makarna ve yem sanayisine hammadde tedariği noktasında lokomotif konumunda olan, bu sektörlerin ihtiyacını en üst düzeyde tüm dünyadaki organizasyonuyla, uluslararası standartlarda karşılama kabiliyetine sahip olan Erser Grup, sürdürülebilir kalite yaklaşımı ve zamanında teslimat prensipleriyle ülkemizde güvenin adı olmanın mutluluğu içerisindedir. Fortune 500 listesinde 2021 yılında 99. sırada olan ve 2022 yılında ise 93. sıraya yükselen ERSER GRUP, yıllık 15 milyar liralık cirosuyla bulunduğu tüm sektörlerde öncü konumdadır. Alanında uzman 350 çalışanı ile geleceğe yürüyen grubumuz, Türk ekonomisine fayda sağlamaya devam edecektir.

Grubumuzun ilk yatırımı olan ve Türk tarım sektörünün en önemli tedarikçilerinden biri haline gelen ERSER TARIM grup şirketleri içerisinde tahıl ticareti konusunda 37 yıllık tecrübeye sahiptir. Yola çıktığı ilk günden bugüne tarıma olan sevdasının verdiği güçten ilham alarak tüm dünyadaki üreticilerin ürettiği en kaliteli mamulleri en verimli ovaların ürünlerini dünyadan ülkemize taşımıştır. Tahıl ticareti konusunda sahip olduğu tecrübesi ile Özellikle hububat, bakliyat, yağlı tohumlar, yem, un ve makarna sektörlerinde tüm ülkemize kaliteli ve güvenilir bir şekilde hammadde tedariği sağlamakta ve bu sektörlerin sorunsuz ve sürdürülebilir şekilde üretimlerine katkı sağlamaktadır. Yıllık 1.200.000 tonluk ithalat kapasitesi ile ERSER TARIM sektörün ülkemizdeki en büyük hammadde sağlayıcısı konumundadır.

Grubumuzun bir diğer yatırımı olan Kainat Lisanslı Depoculuk ise Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirdiği depolama yatırımlarıyla sektöre yön vermektedir. Lisanslı depolama alanında toplamda 412.850 ton depolama kapasitesine sahip Kainat Lisanslı Depoculuk sektöre yaptığı katkı dahilinde ortaya koyduğu yatırımları ile; Çanakkale Gelibolu’da 34.500 Ton , Tekirdağ Ergene’de 87.750 Ton, Kırklareli Pınarhisar’da 69.500 ton, Konya Merkez, Konya Kulu Acıkuyu’da  29.500 Ton, Sivas Kangal’da 54.500 ton, Karaman Merkez’de 93.100 ton ve Yozgat Merkezde 44.500 ton kapasite ile Toplamda 412.850 Tonluk bir kapasiteyle ülkemizin en büyük lisanslı depoculuk markasıdır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde toplam 8 ayrı tesisi ile depolamada ülkemizdeki gücün adıdır. İlave Lisanslı depo yatırım planlarını limanlara yakın olma stratejisi ile ciddi bir lojistik avantajına sahip olmayı amaçlayan KAİNAT LİSANSLI DEPOCULUK önümüzdeki yıllarda da kapasite artışına devam edecektir.

Grubumuzun tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayan ve dev bir filoya sahip bir diğer yatırımı ise Ali Çavuşoğulları Lojistiktir. Bünyesinde bulunan 150 araçlık filosu ile firmamız sorunsuz taşıma prensibi ile lojistik süreçlerinde öncü bir rol oynamaktadır. Uluslararası kalite standartlarını benimsediği işleyiş politikası sayesinde tüm faaliyetlerinde olduğu gibi lojistik sektöründe de son derece güçlü bir altyapıya sahip olan ERSER GRUP, ALİ ÇAVUŞOĞULLARI markası ile sektöre yön vermektedir. İşlerini söz verdiği gibi, daima ve tam zamanında çözümler sunarak gerçekleştiren ALİ ÇAVUŞOĞULLARI LOJİSTİK sektöründe aranan bir marka konumundadır.

Erser Grup, Ortaya konulan kalite yaklaşımı sonucu gelinen noktada, profesyonel çalışanları ile yılların verdiği tecrübeyi güçlü üretim altyapısı ile birleştirip bugünlere taşımış bulunmaktadır .Bu edindiği birikimin bir sonucu olarak grubun en son ve güçlü bir diğer yatırımı ise GNC AMBALAJ’dır. GNC Ambalaj, güçlü ve yenilikçi ambalaj çözümleri sunarak sektöründe fark yaratmaktadır. Dünya’daki son teknoloji makine ve tezgah parkuru, kaliteli hammaddeleri ile ürettiği yüksek kalitede ürünleri zamanında ve istenilen kriterlerde ürün teslimi prensibiyle müşterileri ile buluşturup sektöründe adından söz ettiren bir firma haline gelmiş bulunmaktadır. Toplam 42.000 m2’lik bir alan üzerine konumlanan 4 hatlık baskı makine parkuru ile aylık 1.000 Ton Baskılı Film ve 500 Ton PE Film üretim kapasitesine sahip, Atıştırmalık, Petfood, Deterjan, Dondurulmuş Gıda, İçecek, Makarna gibi   dünyanın en modern makina altyapılarından birine sahip olan markamız gelişimini her geçen gün artırma hedefindedir.

Grubun diğer ortak firması ise inşaat alanında olup, sektörün önde gelen iki firması ile inşaat sektörüne hızlı giriş yapmış olmakla beraber Konya’nın en büyük sanayi sitesi ile yaklaşık 800 bağımsız bölüm, 410.000 m² inşaat alanı yapımına başlanmıştır.

Bu ortak grubumuzla ilerleyen yıllarda yatırımlarımız Teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun, uluslararası standartlarda konut ve sanayi sitelerine yönelik ekonomik, güvenli, estetik projeler ile kalıcı ve kaliteli eserler üretmeye devam edeceğiz.

 

İşte izlediğiniz profesyonel yaklaşım ve ortaya koyduğu kurumsal kültürle, sürdürülebilir kıldığı sektörel başarıları ile her geçen gün artan ve ileriye giden yatırımlarıyla uluslararası bir vizyonu hayata geçiren ERSER GRUP sizlerden aldığı güç ve inançla bu gelişimini her geçen gün artırarak devam ettirecektir. Birlikte çok daha büyük başarı ulaşmak ümidiyle…

 

 

 ERSER GRUP TÜRKİYENİN ÜRETEN GÜCÜ….