GNC Akademi

Gnc Akademi ile sunduğumuz eğitimlerle Türkiye ambalaj sektörünün gelişimine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Geçmiş deneyimimizin sağladığı tecrübemiz ve sunduğumuz mesleki eğitimlerimiz,  ambalaj satış sonrası pazarı çalışanlarına eğitimler vererek sektörde sunulan hizmetlerin standartlarını yükseltmeyi amaçlıyoruz. Gnc Akademi bünyesinde verdiği eğitimlerle ürün ve markaların yeniliklerinden, güvenlik ve performansı artırmayı hedefleyen püf noktalara kadar sektör çalışanlarının ihtiyacı olan eğitimi vermekteyiz. 
 

Marka ve Ürün Eğitimleri

Marka ve Ürün Eğitimleri

Gnc ailesi olarak, personelimizin ve bayilerimizin, Gnc markasına olan aidiyet duygularının pekiştirilmesi, ürettiğimiz çeşitli ürünlerin kalite anlayışından başlayarak, şirket kurumsal değerlerinin belli bir disiplin dahilinde ilerleyip, gelecek nesillere aktarılabilmesi noktasında birlik ve beraberlik duygusu ile marka ve ürün bilinci oluşturma eğitimlerine aralıksız devam etmek, Gnc için öncelikli konular arasında yer alır.

Kurum İçi Eğitimler

Gnc kuruluşu ve işleyişi itibariyle sürekli yükselen grafiğini personelinin gelişimine önem vermesinden kaynaklıdır. Çünkü Gnc ailesi olarak düşüncemiz, kendini geliştiren bireyler, sürekli gelişen ve değişen bir kurumun olmazsa olmaz temel taşıdır. Bu doğrultuda Gnc ailesi belirli aralıklarla ve düzenli olarak hizmet içi eğitimlerle personel gelişimine önem verir.

Kurum İçi Eğitimler
Bayi Gelişim Eğitimleri

Bayi Gelişim Eğitimleri

Gnc markasını hem yurtiçinde hem de yurtdışında temsil eden bayilerimizin özenle seçilmesi ve eğitimleri son derece önem teşkil eder. Çünkü üretilen ürünlerin kalitesinin önemi kadar, bu ürünlerin son tüketiciyle doğru kanaldan buluşturulabilmesi de bir o kadar önemlidir. Bu sebeple, bizleri yıllardır çeşitli platformlarda temsil eden tüm bayilerimizi düzenli olarak eğitime tabi tutarak, sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerine katkı sağlamak en temel hedeflerimizden birisidir.

Kalite Kontrol Eğitimleri

Gnc markalı ürünlerin en önemli özelliklerinin başında her bir ürün kalitesinin tüm dünya tarafından takdir görmesi bulunmaktadır.  Yıllardır sektöründe öncü kuruluş olmayı başaran Gnc’nin bu başarıyı yakalamasındaki temel sebeplerin en önemlisi, üretim bandından çıkan her ürünün kalite kontrol laboratuvarlarında kontrol edilmesi ve nihai tüketiciye bu testlerden başarıyla geçen ürünlerin gönderilmesi sayesindedir. Bu doğrultuda kalite kontrol laboratuvarlarında hizmet veren personelimizin eğitimi de kalitemizin ve marka değerimizin korunması için çok önemlidir.

Kalite Kontrol Eğitimleri