Baskı Teknikleri

Baskı Teknikleri
  • Tifdruk Baskı

    Tifdruk Baskı

    Bu baskı sistemi çukur baskıdır, tasarımlar elmas uçlu malzemeyle makineler tarafından metal plak üzerine işlenir, baskı esnasında tüm silindir üzerindeki mürekkep silinir, çukurların içinde kalan mürekkepler ambalaj üzerine transfer olarak baskının oluşmasını sağlar. Genellikle cipsler, çikolatalar, bisküviler, kuru gıda ve kuruyemişler, süt tozları, kahveler ve bilimum gıda ambalajlarında kullanılan tifdruk baskı, canlı ve dikkat çekici ürünlerde kullanılır. Ayrıca tifdruk baskı kalitesi ile de tercih sebebidir.

  • Flekso Baskı

    Flekso Baskı

    Flekso baskı tekniği ambalaj sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Makarna paketleri, bakliyat paketleri, dondurulmuş gıdalar ve şekerler gibi PP ve OPP malzeme kullanılan birçok ürünün ambalajlanmasında flekso baskı tekniği kullanılabilmektedir. Bu teknikle basılan ambalajlar esnek, hijyenik ve parlak bir görünüme sahip olurlar.

Türkiye’de Tifdruk Baskı, Flesko Baskı Ve Iml Baskı işlemlerini tek çatı altında bulundurmanın başarısı ile gıda, temizlik ve kimyevi maddelere kadar pek çok ürün grubunun sağlık, tazelik ve kalitesini ambalajlarımızla koruyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Üretimde temel önceliği ürün kalitesi politikasına dayanan firmamız geniş ürün gamı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

Gelişmiş tedarik ve üretim ağımız, konum avantajımız sayesinde siparişleriniz en hızlı ve uygun şekilde size ulaşır.

Gelişmiş Makine Parkuru

Gelişmiş Makine Parkuru

Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan şirketimiz yeni yatırımlar yaparak gelişmiş makine parkuru ve teknolojisi ile üretim kapasitesini artırmaktadır.

Köklü Tecrübe

Köklü Tecrübe

20 yılı aşan tecrübesi ve kaliteli personel istihdamı ile Erser Grup, bugün de GNC Ambalaj ile sektördeki tecrübesini sürdürmektedir.

Tanıtım videomuzu izleyin.

Teknolojiden aldığımız güçle, tecrübemizi birleştirdik.

Kalite politikamızı incelemek için;

tıklayınız.

Grup Şirketlerimiz

GNC Ambalajında içinde yer alan Erser Grup şirketi %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerinin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan Erser Grup; 2500 kişiye istihdam sağlayarak, Türkiye tahıl ürünleri ticareti piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır.

Grup Şirketlerimiz
Ali Çavuşoğulları Lojistik A.Ş.
Kainat Lisanslı Depoculuk